mace persiane

Shitet nga: mace 09 Nën 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes macen persiane,ngjyre te bardhe e vaksionuar dhe e shendoshe...arsyeja e shitjes eshte se nuk po kam kohe te kujdesem per te..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim