mace

Shitet nga: mace 09 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shitet macja persiane(kjo ne foto)...e vaksionuar dhe e shendoshe...arsyeja e shitjes eshte se nuk po kam kohe te kujdesem per te...+37744441945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim