2 Peshqi diskusa

Shitet nga: Drilon 28 Gsh 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes 2 peshqi diskusa shum te bukur.LLoji i ketyre peshqive njihen shum te qet dhe shum te bur ,dhe me ngjyrat e tyre mahnitse, dhe kombinimi i mir i tyre me bimt e gjalla.Kta peshqi jon te madhsis mesatare por ky lloj rriten deri ne 30 cm .I portokallti = 25 euro , i kalterti =20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim