AKUARIUMIN komplet

Shitet nga: notird 26 Gsh 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes Akuariumin+5 Balerina Komplet
-POMPA
-NXEMSI
-LLAMPA ngjendje shum te mir!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim