Akuarium - Breshka

Shitet nga: Besi 22 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet Akuariumi me dy Breshka. Falas ju vine guret dhe ushqimi.Breshkat nuk rriten me shume se ne foto, ato mbesin te vogla. Breshkat nuk mund te dalin nga akuariumi. Per cdo te interesuar lete kontaktoje ne nr: 045 245 222 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim