Akuarium

Shitet nga: Avni 01 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shitet akuariumi i gatshem per pune

pjeset poseduese

pompa e ujit, grijaqi, nxemsi, 2 barishte artificiale, zalli, dhe 1 peshk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim