Akuarium Fluval Edge nga Amerika(eshte shitur)

Shitet nga: Ergon 12 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Akuarium i prodhuar fabrikisht nga Amerika nga nje nder kompanite me te njohura ne bote per akuariume. Ky akuarium konsiderohet si nje nga akuariumet me inovative dhe me dizajn jashtezakonisht te bukur.

Te gjitha paisjet jane te fshehura brenda kembes se akuariumit dhe nuk shihen brenda akuariumit.

Nje e vecante unike e ketij akuariumi eshte se akuariumi mbushet deri lart me uje. Kjo mundeson qe ti shihni peshqit me 100% qartesi edhe nga lart njesoj si nga anet.

Vellimi: 23 Litra.
Dimensionet: 43 x 26 x 36.8 cm.
Ngjyra: E zeze me shkelqim.
Ndriçimi: 21 LED me fuqi te larte, 7600 K shume te mira per bime si dhe dritat e kalterta qe duken si drita e henes per naten.
Filteri: Edge Clip-On Power Filter.
Ngrohja: Ngrohes origjinal nga Fluval.

Akuariumi shitet pa reren, guralecet, guret, drunjte, bimet dhe peshqit. Ato mund ti shtoni sipas shijes suaj.

Nese ju pelqen akuariumi sic e kam dekoruar une, dhe deshironi ti bleni edhe zbukurimet, ato me kane kushtuar mbi 100 euro, cmim me te cilim mund ti shes.

Akuariumi 199 euro.
Zbukurimet 99 euro.

Ju lutem te me kontaktoni nepermjet emailit. Une jam gjithe kohes online dhe do t'ju pergjigjem shpejt.
Cmimi eshte fiks dhe nuk negociohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim