Akuarium komplet me 18peshqi.. shiko Videon

Shitet nga: Butrint 08 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes Akuariumin komplet ne gjendje shume te mire per arsye se spo kom kohe mu kujdes..
Permasat e Akuariumit jon 72cm gjatsia 40cm gjatsia dhe 37cm gjersia me paisje perciellse pumpa, drita, kutia per shumim, rrjeta ushqim zbukurime tmira ejt. Gjithsej jane 18 peshqi disa shume tmdhaj 8-krapa+balerina 5-pastrus 2-skalar 3-te tjere.

shiko linkun - Videon...

https://www.youtube.com/watch?v=MLlcGI9rveo

Shihet ne foto ju mirpres ne 044-316-504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim