Akuarium me peshqi

Shitet nga: hamdi 09 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shes akuariumin me 4 peshqi te llojit balerin,peshqit jan kogja te medhenj siq duken ne foto, beje ndrrim edhe me ndonje telefon ipho4s ose samsung galaxi s4 te gjith te interesuarit te me kontaktojn ne numrin 044814968 ose edhe viber. qmimi 150euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim