Akuarium pa pajisje

Shitet nga: Drita Gjeli 03 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes nje akuarium te perdorur, pa pajisje.
Dimensionet: 74/40/30 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim