Akuarium-peshqi-akfarjum

Shitet nga: Basi 06 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi shum i bukur me gjatesi 90 cm gjatesia 53 cm lartesia. 40 cm gjersia akuariumi osht ky ne foto muni mu lajmru tel - viber 044585594 bajm ndrrime me pula - qura bejm ndrrim dhe me tel me thirr oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim