Akuarium peshqi mondial

Shitet nga: faton 17 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me peshqi dhe me te gjitha paisjet qe i nevoiten nje akuariumi si bimet zallin ekstra per akuarium filterin per pastrim te akuariumit dhe nxemsin per me e majt ujin e nxet --ne akuarium ka disa lloje peshqish siq shifen ne foto jan shum tmir 80gjatsia 50 lartsia 35 gjersia muni me shkru viber whatsapp 044585594 boj dhe ndrrime Urgjent.//shes zallin edhe bimet edhe guret..ose ndrrim me peshqi skallar---angelfish
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim