Akuarium

Shitet nga: rani 30 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi madhesise 30x20x15 cm
Posdeon.pumpen dhe 3 peshqi 2 skalar dhe nje.pastrues.
Cmimi komplet 35.euro
Vetem.peshqit.12 euro.
Per info. 049191733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim