Akuarium

Shitet nga: Peshqi 17 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi me dimensione 1.15cm x 45cm x 35cm, me pomp per 500litra/ore, pomp per oxygen. nenon te madh. Peshqi cichlida Malawi cichlid, African chichlid dhe Convict chichlid gjithsej 15-16 peshqi. FOTOT JANE ORIGJINALE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim