Akuarium

Shitet nga: Vali 20 Jan 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi si ky 150 euro , perfshihen gurt , dy lula , motori per filtrim dhe ajer, dekorimi folija e gjerlbert mbrapa . Demezionet 80 cm gjatsi, 40 cm naltsi , 25 cm gjonsi, bejm edhe sipas porosis tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim