Akuariumi fabrikisht shitet....

Shitet nga: akuarium 19 Pri 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet...
Akuariumi ka Folien dekoruese,Driten, pompen per pastrimin e ujit ka pompen me dy dalje te ajrit dhe 2 gur per qitjen e fluskave, ka magnetin per pastrimin e xhamit dhe termostatin ler matjen e temperatures dhe nxemsin...
zbukurimet jan origjinale Trixie. LULET.
Zalli osht ardh nga Turqia extra per akuarium..

ME kete qmim nuk perfshihet anija dhe VAzot....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim