Akuariumi ne shitje

Shitet nga: Akuarium 19 Jan 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin ne gjendje te rregullt nuk leshon ujin me sajlla anash, akuariumi posedon pumpen me oksigjen.Shitet gjithsej me zalle,gurt,pump pastrimi,oksigjen dekorues.Akuariumi ka keto dimenzione 52 cm gjatsia, 36 cm gjersia, 35 cm lartesia.
Qmimi eshte i vogel per arsye se skam ku e mbaj!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim