Akuariumi

Shitet nga: akuarium 05 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shitet akuariumi osht fabrikisht....
qmimi i vilitshem
me akuarium vjen pompa drita dhe folia....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim