Akuariumin komplet me peshqi dhe paisjet e tjera

Shitet nga: **** 03 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me peshqi qe eshte ne gjendje shum te mir gjithsej jan 5 ksifo , 5 molly ,1 ballon molly ,1 guppi,3 skallar 2 te medhenj 1 i vogel ,1 pastrus i tokes , akuariumi eshte i paisur me driten nxemsin dhe pumpen qe e pastron ujin me gurin dekurues zallin e bardh dhe nje bim te gjall qe quet amazona ,eshte shum i let per ta mbajtur nuk duhet pastrim per ni koh shum te gjat ,eshte shum relaksues per syrin e njeriut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim