Akuarum se bashku me peshqe

Shitet nga: dina 28 Sht 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shitet akfarjumi se bashku me peshqe dhe pompen e ujit dhe dritat per zbururimin e akfarumit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim