Akuriume me paisje

Shitet nga: Urim 04 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shite dy copa njani ma i mah e tjetri ma i vogel njani esht edhe mi rrit peshqit e vogel me pomp speciale pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim