Akvarium me Komod

Shitet nga: behram gashi 18 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akvariumin me komod dhe paisje komplet me peshqi siq po shihet ne foto te interesuarit mund te me kontaktojn ne kta numra 044 307 139 dhe 049 411 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim