Akvarium per Peshqi

Shitet nga: avni 13 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes Akvarjumin për peshqi i dimenzionit 25X 65 cm i paisun me pomp per pastrimin e ujit nxemsen e ujit , dekorime ( barishta artificial ) po ashtu një peshk Balerin. Akvarjumi është i përshtatshëm për dekor në dhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim