Aquariumi

Shitet nga: rani 30 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet Aquariumi me dimensione 35×20×15 Cm.
shitet komplet me Pump dhe 3 peshqi 2 skalar dhe nje pastrus i tokes.

Mund te shiten edhe vetem peshqit per 12 euro.

Cmimi 35 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim