Komplet me te gjitha paisjet

Shitet nga: enis 03 Dhj 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Komplet me te gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim