Ndertoj akuariume me porosi

Shitet nga: Aldin Maxhuni 28 Dhj 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Ndertoj te gjitha llojet e akuariumeve.Porosit mund ti beni ne numrin e telefonit 044113037 apo ne emailin tim aldinmaxhuni1@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim