PULA KIKIREZKA

Shitet nga: Mehmet 09 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes 2 pula edhe 1 knus kikirezka , Pulat jane duke bere vez . Per me shum informata kontaktoni . Mesazhet nuk ua kthej . Qmimi fiks 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim