Peshqe

Shitet nga: Bujar 12 Dhj 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes Peshkaqenat me madhesi deri ne 25-30 Cm githsej jan 7 copa nese i merrni 7 e keni ni zbritje ne qmim nuk po i heki se kan ndonje problem por spo kam kohe te kudesem per ta
Videon e Peshkaqenave e keni ne ket link https://www.youtube.com/watch?v=zPk_v_M-wbs Viseoja eshte ne Youtube
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim