Peshqi-akuarium-discus-diskus

Shitet nga: diskus 03 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi komplet me
Peshqi diskus te ardhur nga gjermania me zall amazone pluhur qe ne kosov nuk gjendet mu ble ku ndihmon rritjen e shpejt te bimeve dhe pastrimin e verzave te peshqiv akuariumi eshte ky ne foto peshqit jan me madhesi rreth 15-16 cm gjithsej jan 7 peshqi diskus 4 angelfish 2 pastrus dhe 2 bim. Bejm dhe ndrrime. Tel-viber whatsapp +37744585594. Shes edhe ndamas veq peshqit muni me shkru edhe sms ntel i kthej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim