Peshqi-akuarium-diskus

Shitet nga: Basi 05 Jan 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi komplet me
Peshqi diskus te ardhur nga gjermania me zall amazone pluhur qe ne kosov nuk gjendet mu ble ku ndihmon rritjen e shpejt te bimeve dhe pastrimin e verzave te peshqiv akuariumi eshte ky ne foto peshqit jan me madhesi rreth 15-16 cm gjithsej jan 7 peshqi diskus 4 angelfish 2 pastrus dhe 2 bim. Bejm dhe ndrrime. Tel-viber 044585594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim