Peshqi dhe Akuarium

Shitet nga: Prishtina 06 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes Akuariumin 30 Litersh, 3 peshqi lloji Balerina, 1 peshk Pastrues xhami, nxemsi i ujit, filtruesi dhe aparati per oksigjenim.
Komplet aparatura e nevojshme.


Cmimi; 35 Euro.

Tel: 044 892 767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim