Peshqi

Shitet nga: Valdrin 01 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shiten 4 akuariuma me dimensione:
1.10cm-40cm
70cm-30cm
70cm-45cm
50cm-45cm

Akuariumat jane komplet veq pumpqt kushtojn 200euro. Shiten deri me daten 03.09
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim