Punoj akuariume me porosi

Shitet nga: Aldin 29 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
punoj te gjitha llojet e akuariumeve porosit mund ti beni ne numrin 044113037 ose ne email aldinmaxhuni1@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim