Shes akuariumin

Shitet nga: Muhamet 06 Tet 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me pomp dhe termometer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim