Shporet

Shitet nga: xxxx 28 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet shporeti I rrymes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim