6 Klysh 3 M dhe 3 Fm

Shitet nga: notird 26 Gsh 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
LLuna X Niko
Kon 045-596-558 dhe 044-798-349
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim