Doberman

Shitet nga: Flamur 21 Krr 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Dobermanen, ka pedigre dhe te gjitha vaksinat
eshte e socializuar me njerz po ashtu edhe me kafsht tjera. Posedon qip qe me te tregon se pedigreja eshte origjinale e veta . Per me shum Info na kontaktoni ne numrin e dhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim