QEN, 3M 3Fm 1Muajshe

Shitet nga: notird 14 Gsh 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 3 Mashkuj dhe 3 Femra jane 1 muajshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim