Qeni i races Samoyed

Shitet nga: Berkant 07 Shk 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet samoyed i bardh shum i bukur dhe i dashtun posaqerisht per femijet .. Nuk bej ndrrim ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim