2 Siberian hasky kelysh

Shitet nga: Valdrin 17 Sht 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kelysh Siberian hasky te pastruar nga parazitet dhe te vaksionuar..kelyshi eshte i shendosh dhe mjaft i bukur.Gjinia femen ndersa ngjyra e syve kafe dhe kalter .
haski hasky,hesky
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim