Akita Amerikan 4 muajsh

Shitet nga: Lindi 10 Shk 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kelyshin akita amerikan 4 muajsh . Eshte me librez i vaksinuar dhe i pastruar nga parazitet . Shes per arsye se kshyri me shku jasht vendit e ska kush kujdeset per te . Per merakli te qenve eshte nje rac shum e mir , i dashur dhe besnik ndaj pronarit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim