Amerikan akita

Shitet nga: Beni 08 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi 13 muajsh shum i bukur dhe i degjushum per me teper ne nr 044465887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim