Blej Pitbull Siq Jan Keta Ne Foto

Shitet nga: Florian 28 Shk 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Blej Pitbull femen deri ne 3 ose 4 muaj te mos ket sheja nftyr ose mos tjet e rrokt te jet e vakcinuar dhe te jet sikur keto ne foto.E blej deri ne 100 euro jo me shum.Flm per mirkuptim.!!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim