Blej Pitbull

Shitet nga: Pitbull 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Blej PitBull i ngjashum sikur kta ne foto. Duhet te jet extrem agresiv per njerz. Qmimi me marrveshje. Kontakt 049555736 ose wiber dhe whatsap +491735888630.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim