Boks per qen

Shitet nga: Boks 20 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes boksin per qen me dimenzione 1 meter i gjat 50 cm i gjere dhe i lart boksi eshte me der ku dhe mund ta mbyllni me dry per me shum nr 045 341 253..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim