Bulldog

Shitet nga: fatmir 08 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
bulldog anglez pes mujsh i vakcinum me pedigre dhe pasaport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim