Cane Corso- Puppies *Pure blood* 3m old

Shitet nga: Stefan Filipovic 25 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Puppies Cane Corso, 3 muaj e vjetër, vaksinuar dhe revaksinuar, dewormed, kanë librezë vaksinimi, që ju të merrni për të dhënat më të lehtë mbajtjen për shëndetin e qenit tuaj. 100% garantuar shëndetin dhe qentë racave të pastërta. Me kërkesë ne punojmë prerë veshët dhe bisht me një pagesë minimale.
Për më shumë informacion, telefononi në numrin ose shkruani në Viber. ose vijnë dhe të shohin puppies. - (Graçanicë)
me çdo blerje gratis xhel kundër parazitëve.

Çmimi prej 200 deri 300 €. zbritje të mundshme për blerësit serioze

Cane Corso stenci, stari 3 meseca, vakcinisani i revakcinisani , ocisceni od parazita , poseduju vakcinacionu knjizicu, koju dobijate za lakse vodjenje evidencije o zdravlju vaseg psa. 100% garancija na zdravlje i cistokrvnost pasa. Po zelji radimo secenje usiju i repa uz minimalnu doplatu.
Za vise informacija pozvati na broj ili pisati na VIBER. ili doci i videti stence. - (Gracanica)
uz svaku kupovinu gratis gel protiv parazita.

CEna od 200 do 300eura. moguc i popust za ozbiljne kupce
**049859148**
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim