Cane Corso stenci klysht

Shitet nga: Cane Corso 02 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Na prodaju stenci Cane Corso 2 zenkice i 1 muskarac ostenjeni 08.09, dva puta cisceni od parazita vakcinisani sa pasosem, od veoma dobrih roditelja, savrsen pas za porodicu i dvoriste...
Puppies në shitje, lindur me 08.09r, pastruar nga parazitave,vaksinuar me pasosh, 1 meshkuj dhe 2 femra, nga prindërit e racave të pastërta, të mëdha për familjen dhe kopsht...
Libri në kohë...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim