Cane Corso stenci klysht

Shitet nga: Cane Corso 09 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Na prodaju stenci Cane Corso 1 musko 1 zenkica ostenjeni 08.09, tri puta cisceni od parazita vakcinisani, revakcinisani sa pasosem,kupirani rep i usi od veoma dobrih roditelja, savrsen pas za porodicu i dvoriste...Vise fotografija saljem na viber.
Puppies në shitje, lindur me 08.09r, pastruar nga parazitave,vaksinuar edhe revaksinuar me pasosh,bisht edhe vesh osht i prekum, 1 mashkul 1 femra, nga prindërit e racave të pastërta, të mëdha për familjen dhe kopsht...
Libri në kohë...Per ma shum fotografi Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim