Dy klyshe dallmatina

Shitet nga: Luli 06 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten dy klyshe dallmatina jom te vaksionuar dhe te pastruar nga parazitet jon 66 ditesh gjinia mashkuj jon shum te dashure per femije dhe te bukure po ashtu shitete edhe nena e tyre eshte 14 mujshe ka vete nje pjelle ose i ndroj me pula
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim